| Barajag a întrebat:

Care sunt pozitiile sexuale(preferate) ale barbatilor?big grin

Răspuns Câştigător
| Zero a răspuns:

De obicei, un barbat ar prefera sa stea deasupra ei, ca sa simta ca domina, dar uneori barbatilor le plac cu totul si cu totul invers big grin deci e alegerea taaa big grin

19 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Ursulica, ursulica.nu.iesti.cuminte.delocoh go on
Astile.stiu.("capra'')

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitia mea preferata nu poate fi practicata pe pamint ci numai in spatiu pentru ca in cea mai mare masura depinde de starea de imponderabilitate.

| Malvina24 a răspuns:

Orice pozitie dar sa simta ei ca domina! Ca sunt mai presus! Barbatii vor sa detina controlul, dar le place si sa stea pe spate si sa fie condusi, vor sa-si `vada` iubita si sa si ii strarnesca reactii necontrolate. Pe primul loc este pozitia `fluture` in care el sta intins pe pat si ea deasupra, fata in fata detinand controlul ritmului si al profunzimii penetrarii. Cred ca asta e preferata lor, asa am auzit la multi!

http://www.apropo.ro/......le-2480421

| J0hn a răspuns:

Pe la spate tipa tinand picioarele lipite. capra. 69. misionarul... s. a. m. d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afli o multime de chestii.Bravo ursuliciule.Am fost absent la orele cu spatele, misionar, fluture, oral si alte chestii.Am fost prezent doar la pozitia clasica si ma mai miram de ce are grija instalatorul de instalatia mea de acasa mereu si o face si gratis cica "sintem"prieteni.Ptiu drace.

| Hombre a răspuns:

Daca vrei sa stii invita-ma in barlog si va fi vai de blana ta si de zilele mele. Pazeste-ma, intareste-ma si izbaveste-ma Doamne, si miluieste ispita ce ma incearca si ajuta-ma sa ies din barlog cat mai intreg.laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doggy style si peste mine oricum no sa trec prin asa cevawinking

| picea a răspuns:

Cred ca pozitia 68happy stii care e? el linge o" acadea" tu i i ramai datoare!

Alte răspunsuri
| csd a răspuns:

Despre pozitiile preferate ale barbatilor s-au scris sute de pagini, dar nimeni nu a putut sa zica exact ce prefera acestia...
Depinde de la barbat la barbat, daca e activ, va dori sa fie in control si in pat, misionar, lingura, doggy... daca e lenes, femeia deasupra... inteleeegi? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi multe pozitii, unii vor sa domine, altii sa fie dominati, dar toate duc la placera noastra a femeilor daca stim cum sa facem sa ii dominam fara sa stiehee heeprefera ei multe, dar si noi la fel asa ca nu le mai insir, vad ca au insirat destui pe aici...

| Roby67 a răspuns:

Una sus, una jos, una in dreapta, una in stanga si una de paza sa anunte daca vine nevasta laughing

| psihox a răspuns:

Sunteti casatorita si nu aveti imaginatie? Sau nu sunteti casatorita si atunci de ce v-ar interesa o asa intrebare? Consumul energiei pentru iubire si sex si dupa casatorie fis. Urmeaza greata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nebunie imi place 69 si sa fie finalizarea orala la amandoi

prfml
| prfml a răspuns:

Al dracu sa fiu daca stiu, sunt heterosexual happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este capra

| flaviu1990 a răspuns:

Bai mai conteaza stilu fete sa ai ca restul vine de la sine
si pe deasupra benefici sunt pentru amandoi voi ce credeti nu-i asa?