| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, care sunt pozitiile voastre sexuale preferate? care va face sa va simtiti cel mai bine? funda big grin

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ea deasupra mi se pare interesanta cum sa mai zis, ai o priveliste foarte faina + ca fata isi poate face de cap si e frumos sa privesti asta big grin
Daca vrei cv mai distractiv si pozitia capra face cu ochiulwinking

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ea deasupra e perfecta. Fata poate fi admirata, mangaiata pe abdomen pe sani pe solduri. E pozitia ideala din punctul meu de vedere. Pentru facut dragoste desigur. Pentru altceva mai ....mai, exista doggy style tongue

| drhotzu a răspuns:

Toate care implica cel putin o fata!

| Loreddana a răspuns (pentru drhotzu):

Voi astia care insinuati ca ati vrea 2 femei in pat, in cele mai multe cazuri sunteti niste virgini frustrati care nu au avut nici macar o fata, dar mai doua!

| drhotzu a răspuns (pentru Loreddana):

Hhhmmm, sa vedem:
1. mai citeste o data raspunsul.
2. nu stiu despre ce vorbesti cu cele mai multe cazuri de virgini frustrati dar in cazul meu nu se aplica nimic...
4. vezi ai gresit un pic, frustrata esti tu, pentru ca eu nu am spus nimic ca as fi facut sau ca as vrea sa fac sex cu 2-3-4-5 fete... deci tu singura ai tras concluzia asta!
winking

Salutari tie si ascultatorilor nostriwinking

PS: dap chiar am facut sex cu 2 fete o data; si in mod sigur am fire in barba care sunt mai batrane decat tine, si am o presimtire ca atunci cand mi-am inceput viata sexuala tu abia descoperai laptele la mama ta...

| Loreddana a răspuns (pentru drhotzu):

Ai facut sex cu 2 fete? Care? Stanga si dreapta?

| drhotzu a răspuns (pentru Loreddana):

Ha ha ha ha ha
esti atat de funny... nici nu stiu de ce imi pun mintea cu copiii...
asteapta sa mai cresti si sa iti mai creasca si vorbim in 5-7 ani cand o sa ai varsta legala sa vorbim despre asta!
pana atunci mergi la papusile tale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Clasica pozitie a misionarului.
Te pup!

| sensualus a răspuns:

Lotushappy

| Negoiu a răspuns:

Pozitia misionarului mi se pare foarte excitanta, amandoi putem avea mainile libere, mangaieri si sarutari cate vrei, etc, etc...

| fotbalistata a răspuns:

Preferate pentru ei ar fi cate un pic din toate laughing))))