| Hdyxfwfb a întrebat:

Care sunt pozițiile voastre sexuale preferate? Fete si baieti

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

El stand pe scaun si eu in bratele lui, asa ajung cel mai repede la orgasm, cea de a doua. misionarului.

| Sofer a răspuns:

Doggy style și 69.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Eu fac sex prestand mai multe pozitii, dar pozitia mea preferata de sex este cea a misionarului, pentru ca asa ajung mai repede la orgasm.

| IamJoKeR a răspuns:

Am mai multe preferate, nu doar una

| armand69 a răspuns:

| RăducanuConstantin1 a răspuns:

Mie personal imi plac 2, cea a misionarului si cea din sezut sau pur si simplu stand intins pe pat si ea sa faca treaba