| Clauu257 a întrebat:

Care sunt semnele ca un băiat te place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te priveste pe furis, il tradeaza expresia fetei care este diferita fata de cum e in mod normal cand e in preajma ta.Tot timpul sta cu privirea la tine, dar cand il surprinzi isi muta privirea in alta parte. Daca il iei pe nepregatite s-ar putea sa se panicheze si dea un raspuns grabit. Nu isi recunoaste sentimentele fata de tine, ii este teama sa faca primul pas deoarece ii este frica de un eventual refuz. Daca fata il baga in seama se balbaie, sau deodata devine vorbaret, nu poate fi el insusi langa ea. Uneori va incerca sa pare ca se intalneste cu tine intamplator insa nu este asa, ii face placere chiar si sa treaca pe langa tine pe strada, numai sa te vada. Depinde de temperamentul si tupeul fiecaruia in parte.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un penis erect

| RAY a răspuns:

Fiecare baiat e diferita asa cum fiecare fata e difrita asa cum voi fetele nu va aratati ca placeti un baiat asa nici noi nu ne aratam ca va placem,desi nu mereu ne aratam sentimentele, cei drept eu as spune ca evitarea privitului in ochii e un indiciu, ca pupila se mareste tine de emotie, uni vorbesc de tine, se intereseaza de tine, alti nu le pasa, depinde de baiat ce ti-am spus eu e dovedit stiintific dar repet depinde si eu am iubit o fata si fugeam de ea la propiu cu fiecare ocazie si nici nu ma interesam de ea, o ignoram complet

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum iti dai seama dupa pupila?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,cand pupila se mareste traim o emotie, chestia nu o poti face constient e doar ceva inconstient adica nici nu ne dam seama de asta mare grija pupila se mareste si daca ne expunem la intuneric desi trebuie sa fi atent,

| neutrino a răspuns:

Atunci cand este cu tine i se ridica nivelul intelectual. Asadar, fii atenta la intelectul lui.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te intreaba de fostele relatii, are o tendinta foarte mare sa te faca sa razi, sa te simti bine in compania lui, ba chiar sa-ti faca vreun cadou.Semne clare ar fi : Te atinge, iti face complimente, zambeste cand te vede.In general daca e barbat si nu baietel ti-o spune.

| Burlacu006 a răspuns:

Felul in care se uita la tine, cum zambeste cand te vede, vrea sa te vada din ce in ce mai mult.sunt mai multe semne dar trebuie sa iti dai si tu seama.