| Cristi1Cristi1IdlibParty a întrebat:

Care sunt semnele cel mai greu observabile prin care iti poti da seama ca o fata cat de cat cunoscuta te place/e macar atrasa de tine? Ma refer la cele mai mici detalii pe care unii poate le neglijeaza.

Răspuns Câştigător
| Дηdu a răspuns:

Daca se uita la tine mai insistent sau pe furis sau iti zambeste apoi se rusineaza. Daca e geloasa cand esti in preasma altora sau daca atunci cand vorbeste discuta mai tare numai sa-ti atraga atentia.Cel mai bine iti dai seama dupa zambet, daca te priveste si apoi cand observa ca te uiti si tu isi intoarce privirea inseamna ca te place si ii este rusine sa vb cu tine

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Uite aici scumpule un articol prezentat de mine pe site legat de ceea ce întrebi.

http://www.tpu.ro/......t-inspira/

| IchigoFullbring a răspuns:

Dupa cum vorbeste cu tine, dca se uita l tine, daca se supara/se bucura pentru tine, daca e supara cand te vede cu o alta fata chestii de genu asta

| 456deea a răspuns:

Pai cand intra in vorba cu tine sau daca e mai timida cand trece pe langa tine si zambeste cand incearca sa vada daca o placi daca zice salut sau ceva intreaba o prietena de-a ei

| camus999 a răspuns:

Incearca sa-si petreaca cat mai mult timp cu tine... este usor timida cand esti tu in preajma, iti zambeste des!