| Anturaj a întrebat:

Care sunt simptomele atunci cand esti indragostit sau cum te manifesti? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Te doare capul,iti vine sa vomiti,ai ameteli,ti-e greata, te doare burta, ti se pare ca ti se ridica... tensiunea

1 răspuns:
| Alyra a răspuns:

Din proprie experienta iti spun ca atunci cand esti indragostit parca ai fi din alta lume, sau cu capu-n nori daca preferi sa zic asa.Deci efectiv nu-ti mai sta capul la nimic altceva decat la persoana iubita. Daca nu simti asta fata de o persoana pe care zici ca o placi inseamna ca este vorba de atractie si nu de dragoste. Poate ca nu te manifesti chiar asa cum am zis, dar in orice caz e ceva de genul.
Sper ca te-am ajutat. happy