| Teoo040404 a întrebat:

Care sunt simptomele unei sarcini dupa o luna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai frecvente si specifice simptome de sarcina care pot sa apara in cazul a circa 40-50% din numarul total al femeilor sigur insarcinate, cu o sarcina in varsta de 4-5 saptamani pot fi :
crampe abdominale usoare, spotting (posibile pete de sange pe lenjeria intima), stare de oboseala/extenuare/somnolenta, durere sau furnicaturi in zona sanilor, urinari frecvente, greata, balonare, etc. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Cineva797406016386 a răspuns:

Neliniște dureri de mâini, spume la gură, orbire, slăbire drastică și și durere la degete