| danutza a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga relatie a voastra? Dar cea mai scurta?(ma refer la cele din trecut big grin)

38 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cea mai lunga de un an, el fiind baiatul pe care l-am iubit cel mai mult, si cel mai putin o saptamana...

nony
| nony a răspuns:

4 ani..scurta big grin..lunga nu mai zic ca deja intru la banuieli.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cea mai lunga 1 an si 4 lunithinking si cea mai scurta o saptamanabig grin

| Ramonaaaa a răspuns:

1. 3 luni
2. un weekend

| SweetCandy a răspuns:

9; uni cea mai lunga si cea mi scurta 2 lunihappy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

4 nopti cea mai scurta si cea mai buna, si prima si cea mai cea pe care n-o voi uita...
2 luni si ceava aia mai lunga...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. 5 ani
2. Un week-end.

| Silvia a răspuns:

Cea mai lunga cred ca o luna si cea mai scurta 3 zile big grin

| Artemiss a răspuns:

Cea mai lunga 2 ani si 7 luni, cea mai scurta cred ca o oralaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Cea mai lunga:5 lunihappy
Scurta....1 lunabig grin

| Encore a răspuns:

Cea mai lunga asta de acum 4 luni si un pic si e inca in "desfausrare" si cea mai scurta 1 zi cred laughing de fapt o noapte blushing

| catalina_2916 a răspuns:

Cea mai lunga a fost de o luna si cateva zile, iar cea mai scurta de 1 zi.laughing cred ca inca n-am gasit pe cineva cu care sa ma inteleg f bine si sa ne completam unul pe altul...asta e... e timp destul...happy

| alexdop21 a răspuns:

Cea mai lunga a fost undeva la 6 luni cred big grin si cea mai scurta 3 ore!
Nu ma pune sa iti spun de ce asa putin ca nu pot sa spun

| Notme a răspuns:

Cea mai scurta 4 zile(din care ne-am vzt 2) si cea mai lunga 1 an si 3 luni(inca suntem impreuna)
Dar cea mai lunga si cea mai scurta relatie a ta?

| dada a răspuns:

Cea mai lunga : jumatate de an
cea mai scurta: 3 saptamana

| buburuzaucigasa a răspuns:

Cea mai lunga 8 luni, iar cea mai scurta 1 zi.

| SweeTLemon a răspuns:

Cea mai lunga 1 an jumate, adica relatia mea din prezent :X si cea mai scurta de cateva zile oh go on

| troxanici a răspuns:

5 zile cea mai scurta, iar cea mai lunga relatia actuala 2 ani si 9 luni!

| zuzumic a răspuns:

Cea mai scurta 2 ore si cea mai lunga momentan 9 luni

| yoannah a răspuns:

Cea mai lunga... nu mai stiu
Dar cea mai scurta 30 de minutelaughing

| viki a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea a fost de un 6 luni, iar cea mai scurta de o saptamana.big grin

De, daca nu imi placea baiatul.laughing

| turist a răspuns:

Cea mai lunga:16ani si un pic
Cea mai scurta : cateva zile...

| lifeForJesus a răspuns:

Cea mai lunga 3 ani si ceva. si cea mai scurta... cat nu ma asteptam. thinking

| selena_2212 a răspuns:

Cea mai lunga 3 ani jumate' si cea mai scurta 3 saptamanahee hee

| crisS a răspuns:

Cea mai lunga 3 luni
si cea scurta in jur de 3 zile laughing

| Angellina a răspuns:

Cea mai lunga un an si 3 luni, cea mai scurta 2 zile.

ce pot sa zic. ce ne face bine ne face si rau. si e rau cu rau. da`i si mai rau fara rau.

| eko a răspuns:

Cea mai lunga 1 an si ceva si cea mai scurta 6 zile tongue

| alabala_4392 a răspuns:

Cea mai lunga 1 luna si cea mai scurta jumatate de zi

| 160310 a răspuns:

Cea mai lunga - 2 ani
Cea mai scurta- 1 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai lungă: 2 săptămâni. Cea mai scurtă: 2 zile.
Ca să nu recunosc că nu ma pricep, o să zic doar că n-am găsit încă persoana potrivită. tongue