| Visatoarea a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga relatie? Dar cea mai scurta?

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna,cea mai lunga relatie la mine a durat 3 ani si inca suntem impreuna, ne iubim mult...Iar cea mai scurta parca o saptamana...nu mai tin minte exact ca a fost demult, insa cam asa, 1 saptamana, nimic serios.

| EmaS a răspuns:

Cea mai scurta relatie a mea a durat o luna.Si cea mai lunga, 26 de ani, si sper ca va mai dura cel putin pana la moarte!

| MyFirstLove a răspuns:

HeY. Pai cea mai lunga poate dura toata viata iar cea mai scurta o noapte happy

| Laura1995 a răspuns:

La mine cea mai scurta relatie a fost de o seara si cea mai lunga o lunabig grin

| Cristianne a răspuns:

Cea mai lunga a durat thinking vreo 3 ani, dar a fost de C*cat.
cea mai scurta:5 oreoh go on.

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

8 luni cea mai lungă, o zi cea mai scurtă (pentru că eram clasa a 5-a şi i-am dat o palmă când a vrut să mă sărute)

| SugaaarFree a răspuns:

Cea mai scurta a durat cat un Mentos, iar cea mai lunga 1 an si 2 luni.

| Delia_7017 a răspuns:

Cea mai scurta -5 minlaughingadica un sarut.sau 3 zile.cea mai lunga 2 ani si2 saptamana(si continua)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in sc cea mai scurta relatie a fost de1 h 45 minlaughing

| AndreiMatei a răspuns:

1 luna. 3 zile. big grin