| anonim_4396 a întrebat:

Cat a-ti fi dispusi sa platiti pentru un cadou pentru persoana iubita?

3 răspunsuri:
| Uilula a răspuns:

Depinde, daca sunt impreuna cu ea poate si 200-300 lei dar daca doar eu o plac si ea nu ma palce nu cred ca as da mai mult de 70-80 lei.
Funda?

| CrimeLullaby a răspuns:

Depinde de varsta si de stadiul relatiei...Considera ca 10 sunt 10 grade ale reletiei si tu ai da 10-15 lei pentru fiecare grad:d

| RoXxy a răspuns:

Eu am dat 150 lei pentru iubitul meu.asta a fost cea mai mare suma pe care am cheltuit-o ca sa ii iau cadou, pana acum.am doar 15 ani, dar daca as avea un serviciu si mi-as permite as da si mai mult pentru ca il iubesc si suntem impreuna de 1 an jumate.normal...asta pentru ca merita si pentru ca si el ma rasfata.