| FunkYboy a întrebat:

Atzi fi dispusi sa fateti orice pentru persoana iubita? argumentati. Dau fundita la cel mai bun argument

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Pentru persoana cu care sunt acum da, pentru ca stiu ca tine la mine si ca a trecut peste multe chestii. Si probabil ca fiecare dintre noi este dispus la sacrificii in relatia de iubire, insa depinde de noi cat de departe putem sa mergem happy

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Sincer, da... daca chiar imi merita iubirea. Daca imi dovedeste ca si el ma iubeste. happy

| SweetCandy a răspuns:

Multumesc pentru aprecierebatting eyelashes

| Baby a răspuns:

Daca tine la mine la fel de mult cum tin si eu la el. as face ORICE!:]

| Emma a răspuns:

Da, daca m`ar iubi si as fi sigura de sentimentele eihappy

| Adyr0 a răspuns:

As face orice in limita bunului simt.

| LCD a răspuns:

Daca sti ca merita, da!
dar nu fa greseala de a fi gata sa faci orice, cand in adancul inimii sti ca el/ea nu ar face la fel pentru tine.
trebuie sa fi tare! sa fi putin rece... putine persoane mai merita ceva

| perro12 a răspuns:

Uite aici depinde, daca este o persoana care are aceleasi sentimente ca si ale mele atunci da as face orice pentru ea deoarece nu vreau sa sufere sa pateasca ceva happy

HF

| rosto a răspuns:

Nu, orice include multe, inclusiv sinucidere, sa-mi parasesc parintii si familia, sa ma prostituez, si alte asemenea, pe care nu le-as face happy

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Nu! De ce? Pentru ca, chiar si in iubire trebuie sa existe totusi si putina ratiune! Daca iubesc asta nu inseama ca daca persoana iubita imi cere o bucata din luna eu sunt gata sa i-o aduc, si in plus atuci cand iubesti nu pui conditii si nici nu ceri nimic in schimb pentru ca asta deja nu imi e dragoste! Parerea mea!

| deni_6616 a răspuns:

Credeam ca asa trebuie...insa sa nu faci asta doar daca stii ca persoana chiar tine la tine.Eu am facut tot ce se putea face pentru el, am sacrificat tot, m-am certat cu toti pentru el. Da nu a meritat nik...nici trup nici suflet.

| Angel977 a răspuns:

Eu nu as fi dispus sa fac chiar totul pentru ca ea ar putea sa se desparta de mine la un moment dat si asta inseamna ca as face acel lucru degeaba.

| kimora_8189 a răspuns:

Daca imi dovedeste ca si ea ma iubeste da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesti cu-adevarat faci ori ce.