| Laura_9072 a întrebat:

Cat costa un test de sarcina de sange? Se poate face la laboratorul de unde se recolteaza sangele sau trebuie sa merg la cabinetul de ginecologie?

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Te duci la doctor de familie si iti da trimitere in care scrie ce analize sa iti faca la laborator. si oricum iti face si test la urina.

| liviu42 a răspuns:

Dar de ce nu ei un test de sarcina de la farmacie?

| alessia_7383 a răspuns:

40 roni pentru un beta hcg. iar rezultatul ti se da in aceeasi zi

| Laura_9072 explică:

Nu am foarte mare incredere in ele. totusi cred ca un test de sange e mai convingator...