| laviniabeluska11 a întrebat:

Cât de drăgăstosi sunt iubiții/ iubitele voastre cu voi, jn relațiile de lungă durată, când stați tot timpul împreună? Ce gesturi au?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am pe nimeni

| RoCkKiD a răspuns:

Imagineaza-ti un scai de care nu scapi

| Denisa0954 a răspuns:

Fiecare in relatie se comporta diferit. Depinde Si cat de sensibilă e persoana in general. Unii își arată intr-un fel dragostea, alții in alt fel. Chestiile astea depind si de cat timp petrec acei oameni împreună.

| Ralena a răspuns:

De obicei intr-o relatie se aplica principiul actiunii si reactiunii, sau ce dai aia primesti. In special daca esti fata si e vorba de un baiat. Baietii se comporta in oglinda persoanei de langa ei. Daca sunt tratati bine, se vor comporta minunat. Daca se comporta urat, trebuie sa te intrebi ce ai facut. Eu pot sa zic ca ca nu vei avea cel mai bun barbat din lume, deoarece acesta e al meu deja. Dar ma gandesc ca poate am si eu o contributie la toata treaba asta, in toti acesti ani. Prin urmare cred ca ar trebui sa te gandesti in primul rand la ce oferi tu, si cu siguranta vei primi inapoi pe masura si inca in plus.

| Lorennn a răspuns:

La inceput a fost dragastos si imi placea ideea ca stam impreuna. Insa dupa un timp mi-am dat seama ca nu pot sta impreuna cu cineva care nu stiu daca imi va fi tatal copiilor mei. Si au intervenit micile certuri si plictiseala in cuplu, pentru ca la un moment dat exista aceeasi rutina si totul se raceste.
Sfatul meu este, daca nu ai nimic sigur cu el/ea sa nu va mutati inca impreuna pentru ca relatia se va raci cu timpul si vor exista certuri pe mai multe subiecte( financiare, rutina etc)
Mai intai cunoaste bine persoana langa care vrei sa te trezesti dimineata si sa adormi seara ca sa nu iti para rau mai tarziu si sa nu pierzi timp pretios din viata ta. Si nu uita, la inceput totul e frumos si roz insa cu timpul apar si spinii.