| Deanme a întrebat:

Care este cel mai groaznic lucru pe care vi la facut unul din iubitii/ iubitele voastre?

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

M-a incuiat in camera cu ea si mi-a spus ca pana nu o satisfac nu imi da drumu......frate ce cosmar a fost...m-a violat cateva ore

| Auslesse a răspuns:

M-a dezamagit, atunci cand nici nu asteptam...cum? dupa ce i-am zis ca vreau sa punem punct relatiei, si-a gasit alta "prietena" si i-a povestit absolut tot ce-a fost intre noi!

| Brâncuşi a răspuns:

Pai,niciunul,mereu prietena mea s-a purtat cat se poate de normal si a fost vesela si zambitoare, asa ca sunt be happy.

| tubica a răspuns:

M-a iubit prea mult si era sa ma sufoce cu iubirea lui exageratalaughing in asta se includ geloziile, spionarile, mesajele de noapte si insistentele.Eu zic ca e grav cand iubeste prea tare...sau poate e doar obsedat. Oricum am lua pe mine m-a bagat in boala si i-am dat aripi sa zboare pe o alta floaretongue

| SophYe a răspuns:

Dupa un an dupa ce ne-am despartit, mi-a zis ca simte inca ceva pentru mine..eu in timpul acela eram cu un alt baiat.
Si..bineinteles el fiind "prima mea iubire" am mai avut si eu sentimente pentru el.el mi-a zis ca vrea sa ne impacam..eu auzind asta m-am despartit de baiatul acela. pentru el. dupa o saptamana. mi-a zis ca e mai bine sa ramanem prietenii.straight face.

Atat'straight face!