| RAY a întrebat:

Cat de importanta este situatia fianciara intro relatie?
ma refer la ambele sexe
din raspunsuriile precente am aflat ca conteaza fizicul /carcaterul acuma a urmat si partea fianciara

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie bani a venit iarna e prea frig sa mergi in parc sa faci economie

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sau la cabana )))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Exact

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pot discuta cu tine?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Da ce vrei sa discuti? despre cabane?

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu ai simtit man nevoia sa iubesti?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu

| R0R0 a răspuns:

Conteaza intr-un fel.
Cred ca niciunei fete nu i-ar placea sa aiba un sot mai sarac decat ea

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Din păcate contează asta că majoritatea au capul în nori şi nu gândesc raţional ci haotic. Li s-a impregnat în ADN că banul e cel mai important fiind peste iubire şi trebuie prin urmare să acorde o atenţie sporită acestuia.

| neacsumihai2009 a răspuns:

In stadiile incipiente, nu asa de importanta
Pe o scara de la 1 la 10, as spune un 3..maxim 4

Pe termen lung, in special femeile, simt nevoia unei sigurante financiare