| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult poate intarzia ciclul menstrual?

Răspuns Câştigător
| oana16 a răspuns:

Poate intarzia foarte mult...de ex. unei prietene i-a intarziat 6 luni...bineinteles ca s-a dus la medic dupa 2 luni.era ceva pe baza de stres...era si in perioada examenelor.

3 răspunsuri:
| batuka27 a răspuns:

Poate intarzia multe luni asta depinde ce ce fel de dereglare ai sfatul meu e sa nu astepti sa iti itarzie mai mult de o luna... fa un test de sarcina a 10 zi de intarziere si daca iese negativ consulta un medic fara sa stai prea mult pe ganduri.

| gabytza a răspuns:

Pai daca ti-a intarziat mai mult de 2 luni ar trebui sa mergi la un ginecolog pentru niste intrebari, sa te lamureasca el

| alexa4321 a răspuns:

pai depinde de la persoana la persoanahappy