| anonim_4396 a întrebat:

Cat de repede iti dai drumu daca nu ai mai facut sex niciodata?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu atat mai repede, cu cat iti place de ea mai tare, si esti mai excitat!

A doua oara, teoretic mai mult! ar trebui sa dureze mai mult, dar daca esti tanar si nu te-ai autoeducat in acest sens, si a 2 a oara poate fi tot destul de repede!
Cauta informatii despre Petting, invata si practica, si nu nelija igiena, preludiul si tandretea la max!
Eventual, daca ea e destul de calda si emancipata, te poate ajuta sa termini intai afara (ca sa n-o dezamagesti!), si apoi incerci din nou!

Grabeste-te incet!
Succes!

| zeeeeeex a răspuns:

Depinde aici de mai multi factori, cat de tare te excita fata, cat de mult iti place de ea, cat de incordat esti, ce pozitie folosesti, cat de odihnit esti si multe altele. Teoretic iti dai drumul foarte repede dar de la al 2 lea numar incepe sa dureze mai mult. Iti recomand sa nu te grabesti, fa un preludiu consistent si stai cat mai relaxat posibil si asa va fi si ea ca va vedea ca ai incredere in tine si va fi totul ok... Nu uita de prezervativ si multa dragoste! Nopti albe epuizante sa ai happybig grin

| ShineMe a răspuns:

Depinde cat de incordat sau relaxat esti.Depinde ce atmosfera creezi.Bine ar fi dupa momentul ejacularii sa faci o pauza de 5 ninuta dar nu sa stati sa va uitati unu la altu.Nu stiu.Sarutari,atingeri,vorbe dulci si diverse.Si dupa aia poti relua.Aceeasi intrebare imi pusesem si eu. Dar vei vedea ca nu e ceea ce crezi tu ca va fi.Va fi cel mai palcut sentiment din toata viata ta momentul in care faci dragoste.Mult succes

| grigorutz a răspuns:

Doamne ci intrebare penibila. Sfatul meu:Fa o laba, calculeaza timpul in care ti-ai dat drumu' si inparte la 2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

60 minut