| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma masturbez dc imi dau drumu foarte repede

5 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Ca asa e genul tauhappy

| Well a răspuns:

Din moment ce mana ta se freaca de 'instrument ( in cazul baietiilor) normal ca-ti dai drumul foarte repede simti placere, e ca si cum faci sex cu o fata, pentru ca si in monetul acela ''instrumentul'' se freaca. Funda?

| alexandru_4652 a răspuns:

Pentru ca nu ai experienta, in primul rand trebuie sa faci sex cu mai multe partenere pentru a dobandii controlul maxim asupra coprului tau. cat despre faza ca sa nu te faci de ras cand faci sex, masturbeazate inainte si al 2 lea numar te va tine. sa speram ca mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Bobby26 a răspuns:

Bea o sticla de vin inainte si rezisti mai mult si nu te uita la filme porno inainte