| Oliiviiiia a întrebat:

Cat de tare doare cand face o fata prima oara sex? Funda

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Asta depinde de elasticitatea himenului.Cu cat se rupe mai greu cu atat doare mai tare, insa s-ar putea sa nu te doare aproape deloc decat sa simti ca o intepatura.happy

4 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte,de organismul fiecareia, daca are himen elastic este posibil sa nu curga sange, dar pentru toate fetele exista un inceput, ca e mai devreme sau mai tarziu asta tine de psihicul fiecarei fete, mai depinde si de partener, sa-i spui ca e prima data si sa aiba rabdare cu tine

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Pe mine nu m-a durut deloc.

| AngelGirl5 a răspuns:

Depinde cat de stresata esti tongue. Exista posibilitatea sa nu te doara deloc happy

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Pe mine nu m-a durut asa tare, prima oara am facut si anal si tot na durut decat ca a bagat-o prea tare din prima apoi mam relaxat imediat cand am vazut cai ok.Si a doua oara am durut mai tare si a curs si sange happy Deci nu conteaza a cata oara, ci atunci cand se rupoe himenul.Da doare, dar am durea si 3 dati dupa, deci prima aproape deloc.Sia fost cu aceeasi persoana.Dar asa a fost la mine thinking