| Spark a întrebat:

.. Cand un baiat se dezzvirgineaza prima oara cat de tare doare? SI ce poate face sa nu il doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

Stii ce inseamna dezvirginare? sa i-o bagi lu una in pasarica. cam asta e. nu e mare scofala. si logic ca nu te doare. nu are ce sa doara.
ce ai auzit tu si anume circumcizie, adica ruperea maretei ate se face la evrei, tu nu trebuie sa o faci.
tu pur si simplu iti pui un prezervativ si bagi la gaurica instrumentu. nu o sa te doara, nebunule, nu iti fa griji.
daca te doare, e fiindca ti-o freci de 100 de ori pe zi si probabil mai sangerezi un pic. las-o mai moale si cauta o femeie. o sa iti fie mai bine.
daca totusi ai incercat sa ti-o tragi si te-a durut atunci stai flexat. ia-o usor, mai incearca inca o data, lent, incet. umezeste fata. eventual cu limba ca e frumos si delicios. foloseste eventual un lubrefiant, ulei de motor sau antigel. poate prinzi si viteza...
serios vorbind, las-o mai usor cu masturbatu si incearca nu doar sa ti-o bagi in fata. traieste momentul, excita-te, excit-o pe ea. pune-ti ulei pe ea. si pe tine. pe tot patu.
daca inca te doare inseamna ca ai o mica problema, fie mecanica, fie de circulatie undeva pe acolo. fa o vizita la un medic. nu strica.
curaj gaina ca te tai!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pedala a răspuns:

Pai doare destul de tare. Trebuie sa iei o lama si sa iti taia ata aia de pe penis, sau sa tragi tare de ea pana se rupe. O sa doara un pic, dar incomparabil mai putin decat daca s-ar rupe in mod "natural". Eu nu am am stiut si m-a durut enorm, plus ca tipa a inceput sa rada de mine ca mi-au dat lacrimile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare foarte tare pe fata o doare mai tare si nu ai ce sa ii faci decat sa te dci la doctor sa taia ata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane nu doare dar numai sa nu te duci ca taranu sa ancepi sa dai tare asa lent si o sa vezi ca nu o sa doara

| alexxx a răspuns:

Eu nu am simtit nimichappy

| Liviuuuuu a răspuns:

Pe baiat nu il doare deloc cand se dezvirgineazahappy

| Elena_9796 a răspuns:

Te poti dezvirgina si a 2a oara?laughing

| GINA39B a răspuns:

Pai normal pe totii da ce intrebare puneti si voi marolling on the floor