| AntonIacobescu619 a întrebat:

Cat de tare doare daca ma julesc la penis? Rog seriozitate.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Dat tu @dullcat nu esti oare noul troll de pe TPU? asa cum te-am banuit cu multe luni in urma! de asta nici nu te-am suportat vreodata!
tu de ce nu te muti definitiv pe reddit? ii judeci pe altii...
felicitari i-ai luat locul lui violetta, in comportament, cat si in felul in care dai raspunsuri aiurite la cantitate industriala, sperand in final ca ce? tot tu esti, cand te privesti in oglinda... si cred ca nu vezi nimic placut acolo!winking
ai ajuns sa raspunzi nu doar unor intrebari de saptamana trecuta dar in goana dupa "calificative" mirosi a disperare!
sper sa fii noul loc 1 TPU caci vad ca asta iti doresti atat de tare sa obtii, roaga-l pe @suntserios sa-ti cedeze locul lui!
dar ce sa vezi! tot tu vei fi deci nu te va schimba ca si persoana locul 1 TPU!
Ai un nivel scazut de intelegere cat si gandire viciata! inteligenta ta slaba si superficiala este reliefata de copy-pasteurile de pe google pe care le tot dai aici, cat si stereotipiile pe care le spui zi de zi! incerci sa iti validezi aici priceperea in ceva ce nu stapanesti!
imi este sila de tine si de 'amica ta' (cea pe care o copiezi), voi bantuiti aceasta platforma! pe orice intrebare ai intra pe TPU numai poti da un raspuns ca fie a raspuns @dullcat deja fie @violetta! sunteti penibile! mi-ar fi rusine sa ma aflu in pielea voastra! va umiliti la propriu pentru niste calificative!
si va dati cunoscatoare cand voi sunteti de o mediocritate sumbră, asa sunteti si ca oameni! de asta va etalati aici frustrarile zilnic, dintr-un narcisism cronic!
nu aveti nimic mai bun de facut in viata voastra decat sa dati 100 de raspunsuri zilnic pe TPU! nota bene
sunteti penibile si una si alta!

| AntonIacobescu619 explică (pentru Simpatic):

Felicitari pentru maretele vorbe, eu unul sunt total de acord cu tine.JOS CU VIOLETA!

| Simpatic a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Multumesc stimabile, pentru aprecierea dumitale fata de 'manifestul' edictat de mine si sustinut de 'rebeliunea TPU' fata de doamnele acestea doua care nu au ce cauta pe aceasta platforma! nu doar eu, ci mult mai multi useri cu vechime avem o repulsie clara in fata unor 'fiinte nefaste' precum doamna violetta!
insa, se pare ca nici toti userii de pe TPU daca ne-am implica in actul nostru de creare a unei 'anarhii' cu scopul de a indeparta personajul acesta, nu am reusi! caci aceasta doamna are pile in conducerea TPU!
ce ramane de facut? si sfatuiesc toti userii noi si vechi sa faca? pur si simplu sa ignore pe cat posibil mesajele lui violetta, sa o blocheze daca asa doresc ei si sa nu-i mai acorde nimeni niciun calificativ, astfel o vor obliga sa intre zilnic (asa cum o face ea de ani si ani de zile sa lase mesaje) dar sa realizeze intr-un final ca a facut-o degeaba, NU CA ACUM AR FACE-O CU VREUN FOLOS!
Deci poate daca va fi ignorata in masa, va avea bunul simt si va pleaca de aici candva! Desi cred ca nici in acest caz nu o va face pentru ca-i lipsesc calitatile de baza ale unui om, printre altele bunul simt!
Cu stima, va salut pe toti cei care cititi acest mesaj, Simpatic

| AntonIacobescu619 explică (pentru Simpatic):

Ea nici macar sa scrie corect nu are habar da e in top! RUSINE!

| Simpatic a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Lasati-o sa fie in top, nu o face un om mai bun sau mai deosebit faptul ca sta in acel topwinking
dansa doar 'atarna' acolo degeaba

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Tu esti un adevarat troll si pe reddit, te-am vazut.Plimba ursul.

| Robert2526 a răspuns:

De dragul unui studiu serios, te rog sa incerci si sa ne spui si noua

| NashueashUctep a răspuns:

Vezi ca daca te razi la coite cu toporul lui taica tu nu merge