| Allexanddraaa a întrebat:

Cat de tare doare un tatuaj permanent pe incheietura mainii in interior? Help me please, maine dimineata am programare! Dau fundita si apreciere, va rogg! Va rog scuzati categoria, dar e cea mai accesata happy

Răspuns Câştigător
| Katheeeee a răspuns:

Pai,in primul rand depinde si cat de tare ai tu pielea.Te poate durea, sau nu.De obicei zona in care vrei sa-ti faci tu e mai sensibila si mai dureroasa...Dar sunt sigura ca daca iti doresti cu adevarat tatuajul, vrei trece peste orice durere.Bafta!

3 răspunsuri:
| Allexanddraaa explică:

Fetelor, mi-am facut si sa stiti ca e o durere suportabila. Daca vreti sa va faceti, faceti`va cu cea mai mare incredere! Sunt si foarte multumita de model. Cine vrea sa il vada sa dea add neverbaby34! :*

| cohyChocolate a răspuns:

Nu doare rau! Du-te si fa`l!

| tyna_6779 a răspuns:

Iti dai seama ca nimeni nu iti poate exprima durerea in cuvinte.Se stie ca tatuajele dor, acu depinde de tine cat suporti durerea.Cea mai simpla modalitate de a afla cat de tare doare, e sa mergi sa ti-l faciwinkingBafta si sa iti reuseasca modelul! :*