| v7v7 a întrebat:

Cat dureaza prima partida de sex daca amandoi sunt virgini?

9 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Foarte putin, fiindca baiatul daca e virgin nu rezista foarte mult.
Dar daca sa masturabat inainte cu cateva ore de contact. sau se masturbeaza de 2-3 ori pe saptamana poate dura mai mult.
Cam vreo 10 min ar trebui daca nu sa masturbat nu nimic. Dar daca a facut asta poate dura chiar si o ora.

| butterfly27 a răspuns:

Nu are un timp anume.Conteaza sa va simtiti bine.Si sa experimentati.Have fun!:*

| nimicaici a răspuns:

Cat au ei chef rolling eyes

| DAHAKA31 a răspuns:

Conteaza cat va excitati si cate de repede auzi si tu 40 de minute pai inseamna ca ala facea sex cu tine cu gandu la mircea badea ce dracu si tu te gandeai la mihaela tatu...po bune acum prima partia maxim 15 minute a 2-a duce la 40 de minute si fara opriri poate voi 2 a lingeati

| UnbornChild a răspuns:

Lol, cat vor ei sa tina... O_O

10 ore suna bine:> laughing

| GthiK a răspuns:

Ce intrebare, crezi ca stie cineva? happy. daca te ajuta, la mine a tinut aproximativ 40 de minute [avand in vedere ca primele 10-15 minute ne chinuiam on the phone dupa care am mai facut-o de 3 ori in aceiasi zi. sa ne spui si noua dupa ce experimentezi, intrebarea ta nu are raspuns

| yoelidutza a răspuns:

Nu este un timp anume. cronometreaza ca sa ne spui si noua tongue

| Terranova a răspuns:

Depinde.la fiecare cuplu este ceva unic. nu cred ca are raspuns. big grin

| excitareasuprema a răspuns:

La mine a durat 30 de minute, m-a luat fata la misto ca sunt slab de inima rolling on the floor.