| Felixin a întrebat:

Dragi prieteni eu cu iubita mea avem o relație foarte bună de 5 ani și mi s-a întâmplat.să visez cănd m-am culcat cu fata cumnatului, ea e o persoana ușuratică, astăzi i-am zis și i-am zis să râmână între noi, a zis nu e problemă stai liniștit, fata cumnatului are 19 ani, ce credeți sa se va întampla! Habar nu am, poate că nu trebuia să știe dar i-am zis!

1 răspuns:
| Lupică27 a răspuns:

Voi n-aveti ce face toata ziua decat sa puneti intrebari retardate pe forumuri, de aia sunt cartierele pustii, stati in casa si o frecati la rece.