| EUeStEEu a întrebat:

Cat timp ați rezistat fara masturbare?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu am testat. Imi plac visele cu femei simt de parca dau la gaura pe viu

| mihai69 a răspuns:

Până am aflat că există.

| Sofer a răspuns:

O săptămână.

| NotNamed a răspuns:

O săptămână... după a fost nenorocire. Ziceai ca am luat 10t de viagra, nu se mai culca deloc pana nu o strangeam de gat sa.l fac sa vomite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mult de două zile, deși încerc să scap de asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

6 luni cum iti suna? Dar si eu am inceput tot de la 2 zile, se poate, cu motivatie, Domane ajuta.

| Paul754880338 a răspuns:

Din ce in ce mai prezent cronometrul in viata sexuala, observ!

| decastelica1244 a răspuns:

Cel mai mult.11 ani

| EUeStEEu explică (pentru decastelica1244):

Fiindcă atâția ai

| decastelica1244 a răspuns (pentru EUeStEEu):

Atunci am început?, ți-am rasp doar ca să nu trăiești în prostie rolling on the floor

| popik50 a răspuns:

Am avut perioade cand o faceam zilnic, dar mi-am dat seama ca nu e ok. Apoi treptat am redus, acum daca o mai fac o data pe saptamana sau chiar de 2-3 ori pe luna. E bine s-o faci doar cand ai presiune mare in testicule si nu ai o prietena/sotie sau o fata