| Iubiţica95 a întrebat:

Cat timp dureaza sexul la baieti prima data?

12 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Trebuie foarte multa intelegere pentru o fata aici caci nu poate dura decit de la citeva secunde pina la un minut cel mult doua sau trei minute.

evenso
| evenso a răspuns:

Maximum cateva minute - sa zic 5 big grin

| Silviu591 a răspuns:

Prima data nu dureaza prea mult din cauza emotiilor, asteptarilor prea mari de sine, deci in medie 5 minute sa zicem

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo cateva secunde pana la 2 min, execeptand preludiu bineinteles.

| mikilaina a răspuns:

Maxim, maximorum 5 min din timpul inceperii contactului sexual, depinde de numarul de masturbari practicate zilnic/saptamanal. http://www.topexperti.ro/experti/Elena-Cozma_45 Intreaba si sexologul pentru un raspuns mai amplu;) Numai bine

| Azµre a răspuns:

Depinde de persoana, de starea de spirit, oboseala etc.etc. Te poti termina in 2-3-5 minute, sunt zile in care te poti termina in 30 de minute si asa mai departe. Depinde de starea de spirit. Dar cum majoritatea baietilor sunt disperati dupa sex se termina in 2-3 minute laughing))

| edwarddragos a răspuns:

NU e la toti aceeasi chestie la alti dureaza mai putin la altii mai mult dar in medie cred ca vreo 30 min!

| NuConteza a răspuns:

Depinde de fiecare baiat.

| elfutador a răspuns:

La mine a durat 30 de min. Dar prima oara l-am facut singur.

| elfutador a răspuns:

La mine a durat 30 de min. Dar prima oara l-am facut singur.