| Hanneloreeeee a întrebat:

In ce poziții se face sexul prima data?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In pozitia misionarului este bine sa faceti sex cand va dezvirginati.

| Catrice a răspuns:

EA în poziție extinsa exponențial experimental extraterial
EL în poziție introspectiva introperineala intradopominimaximal

| Andreeush a răspuns:

In ce pozitie va convine voua.

| Plato a răspuns:

Stai sa verific Volumul 3, capitolul 8, articolul 24, alineatul al treilea, litera b din "Cartea cu Reguli Generale, Aplicate Universal si Obligatoriu, despre Sex". Brb.

| Goete a răspuns:

Pentru prima data in ce pozitii?, dar cea de-a doua pozitie deja nu va mai fi prima data.
Prima data Ea trebuie sa stea cu capul spre Nord si cu fundul spre est si sa fie aliniata cu Centrul Caii Lactee si e important ca tie sa iti fie sculata in asa fel incat sa iti fie aliniata cu soarele si cu Piramida lui Keops, aliniere care e posibila atunci cand Cometa Halley trece prin golul care il ai - stim noi unde - si iti arata drumul, precum in Biblie spune sa urmezi steaua. Atunci si numai atunci, acolo si numai acolo, intr-o inclinatie de 45° pe axa verticala si cu o deviatie maxima de 2° pe cea orizontala, ea in pozitia marelui repaus din yoga si tu in pozitia cu inclinatia si alinierea mai sus expuse, poti proceda la a face sex prima data.
Daca nu ai inteles ceva, iti explic. De altfel, dau ore particulare teoretice pentru tine la pret negociabil.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu există o poziție anume. Vezi care-ți convine.

| Jeonghyeo a răspuns:

In superpozitie

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Misionar