| anonim_4396 a întrebat:

Cat va exicita atunci cand ejaculati in interiorul vaginului partenerei voastre?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Excitare maxima

| DeyCj a răspuns:

În momentul ăla nu mai vorbim de excitaţie ci de orgasm.Ăla e scopul și da, e super excitant.

| Emilian65 a răspuns:

Ejacularea in interiorul iubitei este momentul maxim al excitatiei la baieti(barbati). Deci, nu te mai exctiti dupa ce ai ejaculat in vagin.

| Willis a răspuns:

Ei și cu tine acum.
Destul de mult.

| Roberrt21 a răspuns:

E o senzatie care diferă de la om la om, însă dacă nu iti doresti o sarcina, evita sa ejaculezi in perioada fertilăhappy O seara faina!