| Damian a întrebat:

Cati dintre voi sunteti frustrati sexual si daca puteti spune si de ce, multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eram pana la 19 ani apoi dupa ce am facut-o cu o panarama am trecut peste aceasta chestie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu prea stiu in ce consta a fi frustrat sexual, desi el de fiecare data cand ma vede si observa ca nu rad imi spune ca sunt frustrata.
Da, cred ca sunt putin, eii hai... putin mai multbig grin

Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,nu prea stiu in ce consta a fi frustrat sexual,desi el de fiecare data cand ma vede si observa ca nu rad imi spune ca sunt frustrata.
Da,cred ca sunt putin,eii hai...putin mai multbig grin

Bafta.