| lVLADl a întrebat:

Caut gagica cu varsta intre 70-90 de ani, cu simtul umorului sa fie o femeie matura si sportiva! toate cele interesate a apeleze la mine

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva dita mai mistoul nimeni nu te crede laughing

| elasexygagica a răspuns:

Dc sa alegi expirate cand te poti alege cu prospaturi?

| andreea_9470 a răspuns:

Cu varsta intre 70-90 de ani si iti gasesti femeie sportivalaughing)laughing)laughing

| pwp a răspuns:

Caut prietena si nu gasesc
toate fetele sa apeleze la mine rolling on the floor

| InoTkd95 a răspuns:

70 - 90? mai bine o mumie ca are mai multa experienta!laughing

| BoBBy a răspuns:

Nu stiu de-astea

| remus a răspuns:

Ai gasit, soacra-mea este disponibila, intruneste toate conditiile cerute de tine si garantez fericirea... in alta viata laughing

| dydyyyy a răspuns:

Ma tu pretentii mari asa nu prea ai laughing)

doar a varsta lor e foarte mik

una mai de 100-102 nu ti mai place sau nu poti sa tii minte numerele formate din 3 cifre laughing

| dydyyyy a răspuns:

Ma tu pretentii mari asa nu prea ai laughing)

doar a varsta lor e foarte mik

una mai de 100-102 nu ti mai place sau nu poti sa tii minte numerele formate din 3 cifre laughing

| SoRandom21 a răspuns:

Ma tu iti bati joc de noi? laughing)

| Laura_2393 a răspuns:

Sexy_bunicutza_32 laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ce copii sa mai faci cu aia rolling on the floor laughing laughing?
Ce intrebare prosteasca.

| RikkyApril a răspuns:

Cred ca s-a deschis o noua aripa la muzeul de istorie egipteana cauta-ti aleasa pe acolo, da sa ai grija sa nu-i furi partenera lu' Tutankamon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 80 de ani si sunt sportiva daca te intereseaza cauta-ma 0723452189

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cretin xD

| gladitor a răspuns:

Cauta

| anonim_4577 a răspuns:

Du-te la azilul de batrani cas acolo destule laughing