| Cristi_3033 a întrebat:

Caut o fata draguta din judetul Constanta intre 13-16 ani, trimite un PM cu id-ul tau de mess~! daca vrei sa fim prieteni poate chiar iubiti!

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Aici nu e un site de matrimoniale, oricum iti urez succes, nu-mi dau seama de un singur lucru: de ce nu mergi pe plaja si sa-ti pui in practica tactici de agatare a unor gagici pe care le vezi singure decat sa stai aici si sa astepti ca o domnisoara sa-ti cada in brate fara sa ai nici un aport la aceasta actiune?