| anonim_4396 a întrebat:

sunt alexandru, am 26 de ani. caut si eu o fata din judetul constanta cu care sa pot vorbi mai multe, sa ne destainuim unul celuilalt. nu am chef sa fac mistouri pe mess sau alte chestii dàstea, chiar nu e genul meu. Daca vreti si aveti o varsta apropiata de-a mea, lasati`mi un mesaj privat, da?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu iti spun ca aici nu ai parte de asa ceva. Mai asteapta putin.

| Klepto a răspuns:

Sa nu ma injuri, daca cam penibil este sa ajungi sa postezi asa ceva pe net. Daca eu fiind al mai urat, gras si prost n-am recurs la asa ceva, nu stiu ce te-ar putea impinge pe tine sa faci asa ceva.
Lumea ii mare, Constanta la fel, lasa agatatul pe net ca nu sti peste ce violator dai sau daca fata cu care vorbesti este fata.

| shadow72 a răspuns:

Frate ia o pisica si te destainui iei cat poftesti uh

| Vladuthz a răspuns:

Bai alexandru cred ca esti ultimu ratat