| Yoana_5496 a întrebat:

Ce absorbante ar trebui sa folosesc cand imi va veni pentru prima data ciclul?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

In nici un caz ob-uri!
Foloseste absorbante normale, externe care se ataseaza pe partea interioara a slipului.Always sau Libresse.
Si,intotdeauna sa ai absorbante in geanta ta, ca nu stii cand poate sa vina, bine?
Mult noroc!

7 răspunsuri:
| OnlyGirl a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai bune sunt always, mai subtiri sunt discret

| Girl a răspuns:

Always...pentru zi si always night pentru noapte.sunt cele mai buna, poti avea incredere in ele.::*:*:*

| AlessiaRebecca a răspuns:

1.iti este de ajuns de fiecare data.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Aah, scuze.normale. big grin

| saku970 a răspuns:

Tampoane normale always, poti si always de noapte(noaptea) sau almays maxi acum este alegerea ta.Dar nu folosi discret sau carefree in timpul ciclului deoarece nu pot absorbi mult si mai si da pe dinafara din coaza marimi foarte mici!

| iRawrr a răspuns:

Always

| ZuzaaTaa a răspuns:

Always sunt cele mai bune dupa parerea meawinking