| simonica57 a întrebat:

Ce acte imi trebuie pentru imi face buletinul?

Răspuns Câştigător
| Ru_6428 a răspuns:

Sa mearga la politia municipala cel care este tutorele tau, impreuna cu tine, cu buletinul lui/ al tau cel vechi in original (in caz ca il schimbi), titlul de proprietate al celui care este tutorele tau in original, certificatul de nastere al tau in original + copii de al toate actele pe care le-am mentionat mai sus! + platit la primarie 2 chitante in jur de 11 lei! happy

2 răspunsuri:
| SurduL a răspuns:

Iti trebuie la contractul casei si procesul verbal de predare primirebig grin

Răspuns utilizator avertizat