| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai alege dintre : un impotent atent si inteligent, un homosexual pervers si nenorocit si un heterosexual criminal in serie?!

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să-l aleg pentru ce? Să-l pun în ciorbă, să-l aduc acasă și să-l pun în vitrină, să trec cu el puntea, să-l dau pe mâna poliţiei...?

Cum niciunul nu mă interesează, mersi, da' zic "pas".

| DNSK a răspuns:

Daca as fi fata sigurat pe primul! ceilalti 2 exista posibilitatea sa mai iasa un copil ca tine

| Trolli a răspuns:

Un impotent atent si inteligent! Nu ca as fi homofoba, dar na, n-am chef sa-mi povesteasca fanteziile lui. laughing

| IMC90 a răspuns:

Ce problema existentiala laughing

| Awesom a răspuns:

Esti troll? Daca te raportam te superi?

| ombladon a răspuns:

Un criminal in paralel

| anss23 a răspuns:

Un heterosexual criminal in serie.Atata timp cat nu ma omoara pe mine.laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

O blonda cu tate mari

| h3r a răspuns:

Pe primi 2.
Ii aduc eu cumva pe calea " buna"smug

| Dariusuu a răspuns:

Sar peste.

| Xtadelo a răspuns:

Nu aleg pe nimeni.

| Vix999 a răspuns:

Daca as avea de ales din astia 3... m-as reprofila pe femei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai prea mult timp liber de ai ajuns la gandurile astea laughing
As alege pe cineva care ma iubeste si nu se sfieste sa o arate.

| pisicutzamik a răspuns:

Sincera sa fiu niciunu dintre cei enumerati de tine:eu as prefera un baiat simplu dragut cu situatie financiara buna(asta conteaza mai putin pentru mine)si sa fie normal din punct de vedere sexuallaughing

| Narfundo a răspuns (pentru pisicutzamik):

Nici unu nu e dragut si simplu.Toti avem cate o problema.Ca nu ne aratam probleme din prima, asta e altceva.La fel ca voi de altfel.

| pisicutzamik a răspuns (pentru Narfundo):

Mda,ai dreptate tongue

| Cosmin1I a răspuns:

Ai probleme mentale.

| Loreddana a răspuns:

Un heterosexual atent si inteligent

| moartetiganilor a răspuns:

Heterosexual criminal in serie.

| SugarSkull a răspuns:

Gay-ul. D-aia.

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca ipotentu cred ca nah la un momendat tot poti face ceva in ptivinta asta...laughing)

| xorius a răspuns:

As alege-o pe mata

| mutafkta a răspuns (pentru xorius):

\m/ si eu sunt de aceeasi parere