| Nicholass a întrebat:

Ce alegeti? Pozitia misionarului sau 69? sunt indecis...Sau care e cea mai buna pozitie si cea mai folosita pozitie de sex...incerc si eu acumbig grin Ms pentru raspunsuri!

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, dupa cum iti place, este o diferenta mare intre aceste 2 pozitiihee hee

nony
| nony a răspuns:

Misionarul cu 69 sunt total diferite. daca iti place sa bagi boticul la fofo alege 69. daca nu, alege caprioara, cel putin e mai placuta decat misionarul.
Misionarul este pentru virgini.winking

| JeSa a răspuns:

Evident ca pozitia misionarului. PS : Daca variezi, pozitia misonarului poate deveni pozitia ta favorita. Bye!

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pozitiile astea 2 nu au de a face una cu cealalta. sunt total diferite.
Mie imi place mai mult pozitia misionarului decat 69.

Spor big grin!

| cioko19 a răspuns:

Haha,@anonim!laughing m-ai tradusblushing laughing)

| M.J. a răspuns:

Misionarului... dar daca pe monemnt iti vine in minte lta, pune-o in aplicare...bafta

| stephie21 a răspuns:

Iti spun un banc tare, sper ca nu-l sti:
" Două doamne elegante:
- Auzi, dragă, cică acu’ e la modă să faci sex în ureche.
- Vai, tu! Dacă e periculos şi rămîi surdă?
- Da’ ce? Pînă acu’ ai rămas mută?" lol

| Instinkt a răspuns:

Rate incearca capra mere la sigur

| CrucifiedCountess a răspuns:

69 e pentru sex. dar oral! asa ca nu exista termen de comparatie.aleg misionarul...sau capra laughing

| selef a răspuns:

Cea care ma inspira pe moment.

| nitro99 a răspuns:

Cea mai des folosita pozitie este cea a misionarului. daca te tenteaza incearca alte pozitii ca foarfecele, scaunele... uitate pe net dupa pozitii tantrice ceva mai usoare. s-ar putea sa fiti placuti surprinsi de cate exista si nu trebuie sa fii "expert" ca sa le incercihappy
spor.si placere la maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hopa-tupa, hopa- tupa tu dedesubt si ea deasupra! va jucati dea cioara, pan -se lasa seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cioko 19...inseamna k iti place si 69!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi... eu as zice ca cel mai bine este misionarul pentru ca in 69 iti faci prietena sa se simta ca un obiect pentru sex! Si misionarul nu este doar pentru virgini! (L)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitia misionarului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: