| Geo_4786 a întrebat:

Ce animal se imperecheaza pe burta la fel ca omul?

13 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Tiganul!

| Picasso a răspuns:

Delfinul!

| foxi a răspuns:

Delfinul,rechinul!

| BlueBird a răspuns:

Da de ce esti curios /:-)?

| BRG a răspuns:

I don t know

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Se imperecheaza "pe burta"? Shaormarii aia cu burta mare, ca au burta asa de mare incat altfel nu poate sa se imperecheze. big grin

| niki a răspuns:

De ce tot intrebi? iti cauti partener/a?

| elenaA_9063 a răspuns:

Cel mai probabil nici unul. Din cate stiu eu toate animalele o fac pe la spate. laughing Poate accidental s-o faca altfel.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Cocalarul, pitipoanca...

| Rritu a răspuns:

Maimuta?waiting

| Rritu a răspuns:

Testoasele?smug

| Geo_4786 explică:

Detalii :
1. Daca e animal, nu e om, asa ca nu poate fi cocalar, pitipoanca, shaormist, rrom sau alte alea...
2. Nu caut partener.
3. Sunt curios sa aflu raspunsul pentru ca nu il stiti si aberati aiurea doar ca sa va bagati in seama (exclus cei care macar au incercat cu maimuta, delfin si rechin desi nu e niciunul...)
4. Animalutele astea doua nu se pot imperechea pe la spate pentru ca ceva le sta in cale, ceva le poate rani pielea fina dupa burta lor... asa ca o fac doar pe burta... big grin
5. NU E GREU!
6. laughing
7. rolling on the floor

| Geo_4786 explică:

Inutil(i)... Voi daca a-ti fi ARICI, cum v-ati imperechea? Pe la spate?