| Ovd9621 a întrebat:

Ce aplicații bune de date-uri folosiți? Sau chat pentru sexting

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tinder,badoo le recomand, sexting vezi pe grupuri pe telegram Romania xxx

| Violleta2022 a răspuns:

Iti dau un sigur sfat: daca vrei realtii reale, cauta fete in viata reala, ca cele online sunt de flirt si pierdut timpul inutil.

| Sofer a răspuns:

Nu am găsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc. Nu am nevoie.

| Ovd9621 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu prea cred în așa ceva, dar pentru a pierde timpul o persoana cu mai multe fantezii erotice, cred că e destul de ok. Daca exista astfel de aplicații!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-ti din cap toate fanteziile și ai să vezi cum vin ele la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc Grindr, in 5 minute mi-au scris 10 băieți.

| Ovd9621 explică (pentru anonim_4396):

Frate eu sunt bărbat și caut femei! Nu caut de același sex cu mine! Oricum, mersi pentru deranj!

| OniChan666 a răspuns:

Tinder

| Ovd9621 explică (pentru OniChan666):

E o mizerie, nu îmi dă compatibilități, adică foarte greu, odată la 1/2 săptămâni... Iar sa răspundă, nici numai spun... Tot îmi apare că mă place o mulțime de persoane dar nimic. E făcut de așa natură încât să ajungi sa bagi bani, că sa faci ceva! E inutil!

| OniChan666 a răspuns (pentru Ovd9621):

Sunt de acord cu tine.....eu doar am spus o idee.

| ValiSenzual a răspuns:

Discord