| shoponline a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar iubitei mele de craciun. Vreau ceva interesant, incitant si iesit din comun

Răspuns Câştigător
| cristi0005 a răspuns:

Cele mai bune idei si produse iesite din comun *** cele cu tenta sexuala cu care poti surpride pe oricine si sunt foarte usor de gasit si de procurat de pe internet. poti gasi produse doar pentru el sau va puteti bucura de ele impreuna un magazin de acest gen este www.mysex-shop.ro cu o gama diversificata de produse

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Pararea mea este sa ii iei un ursuletz mare de plus, sa il pui in pat cu un trandafir rosu in brate, si un biletel sub ursulet cu ceva de genul : Te iubesc!

mie imi pare un lucru foarte dragut

| Well a răspuns:

Poti sa faci un album cu fiecare poza de a voastra sau in cazutl in care nu ati facut poze sa ii iei un buchet de trandafiri, un inel, un lantisor, o cana, un globulet cu poza voastra.

| dia200 a răspuns:

Fai o pernutza u poza voasta sau o cana sau un calendar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un tatuaj cu ea pe piept suna romantic nu