| Tsz a întrebat:

Ce ati alege dintre cel mai bun prieten/cea mai puna prietena sau iubita/iubitu? happy... Astept parerile voastre :*

Răspuns Câştigător
| Pink_1176 a răspuns:

Hmm thinking Foarte grea intrebarea ta, cel putin eu asa o consider straight face.
Depinde cat de buna s-a dovedit a fi prietena ta, daca e cu adevarat prietena ta sau doar cand ii convine. thinking
Si daca il iubesti sau il placi mai bine spus, si el pe tine, nu vad de ce ar trebui sa va despartiti big grin.
Succes, orice ai alege. Si sper sa gasesti o cale de mijloc, pentru a nu fi nevoita sa inchei relatia cu niciunul dintre eibatting eyelashes :*

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, depinde de situatie...

| Dav7id a răspuns:

Cred ca as merge cu iubita, nu degeaba imi e iubita o am sa ii pun increderea mea toata in fata si sa ii demonstrez pe cat posibil ca nu s-a schimbat nimic in mine si inca simt ce simteam si ieri, intr-o masura mai mare.Asta nu inseamna ca as face rau celei mai bune prietene,va intelege ca suntem doar prieteni si putem vorbi oricand despre orice, iar daca iubita va da semn de gelozie, inseamna ca nu are incredere in mine si ce rost mai are sa continuam.Increderea e sprijin comun intre iubita si cea mai buna prietena, ambele le primesc de la mine si ambele vor da inapoi.

| Laviy a răspuns:

NU trebuie sa alegi. Ramai cu amandoi. Nu as putea niciodata sa aleg intre cea mai buna prietena si iubitul meu. Amandoi sunt parti foarte importante din viata mea si nu as putea sa renunt la niciunul.

| Miha1308 a răspuns:

Ar fi foarte greu sa fac o astfel de alegere, as face cumva sa nu trebuiasca sa aleg, sa raman si cu iubitul meu si cu prietena mea cea mai bunabig grin

| Ezzio a răspuns:

OMFG! OMFG! Avarie...OMFG! Jignire...OMFG! pai sincer sa fiu cel mai bun prieten/cea mai puna prietena ca iubita te dasparti de ea Tsz dupa mine.Bafta

| Galiutza a răspuns:

Eu deja am trecut prin asa experienta si am ales-o pe cea mai buna prietena si nu regret deloc,pn ck un iubit/iubita poate sa-si bata joc,sa te loveasca unde doare, sa te injoseasca, dar cel mai bun prieten nu ar face asta niciodat! deci asta-i parerea mea.winking Bafta :*

| Digital112 a răspuns:

Pai... prietenia se capata greu si se pierde usor, dar iubirea e si mai si...

| Ely2010 a răspuns:

O prietena foarte buna nu te-ar pune sa alegi...adica eu si prietena mea cea mai buna am fost indragostite de acelasi baiat si lui i-a placut de mine...si totusi eu si prietena mea nu ne-am certat:diar daca iubitul/iubita te pune sa alegi e clar ca nu-ti vrea binelewinking

| vatraiul a răspuns:

Iubita as alege, pentru ca in iubita poti gasi si cea mai buna prietena.

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Prietena cea mai buna. pentru ca un iubit/ o iubita mai gasesti dar un prieten bun si care nu te minte mai rar. :*

| Cristinna_8657 a răspuns:

Pai daca ai iubit trebuie sa mai ai si o prietena buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul mă poate părăsi, el se duce din moment ce nu mi-e soț. Prietenul (adevărat) se consideră că mă va ajuta să trec dacă el va dispărea.