| DeEa_2103 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi dintre iubit/iubita si cea/cel mai bun/buna prieten/prietena pe cine ai alege? big grin

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Depinde.Daca ai o relatie avansata cu iubitul tau si chiar il iubesti ( daca el este alesul inimii tale) atunci pe el l-as alege.Dar daca esti la o varsta frageda as alege cea mai buna prietena a mea, pentru ca o sa mai vina alti baieti la rand dar prietena cea mai buna tot ramane.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Evident ca prietenul cel mai bun, daca chiar este un prieten adevart. Pentru ca, de un iubit te desparti la un moment dat, dar un prieten adevarat ramane alaturi de tine toata viata!happy O zi buna! kiss

| Deny1333 a răspuns:

Pe niciunul dintre ei. dacă ar ţine într-adevăr la mine, nu m-ar pune să aleg. happy

| Lavy_6719 a răspuns:

Hmm... cred ca prietenul...cel mai bun
iubiti mai poti gasi dar prietenii adevarati ii gasesti greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, depinde si de relatia dintre iubit si tine, respectiv prietena ta si tine. Daca prietena o am de putin timp si nu prea am impartit atatea lucruri incat sa imi fie greu sa rup legatura cu ea, as ramane cu iubitul. Si invers. Depinde de cine esti mai apropiata. Cantareste bine alegerea. Vezi daca tipul merita. Dar cum sunt relatiile in ziua de azi de 3 saptamani maxim eu zic sa alegi prietena.

| aleeee_8969 a răspuns:

Eu as alege prietenul/prietena. de iubit/iubita la un moment dat te vei desparti. Prietenia adevarata ramane mereu.