| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati crede daca o fosta dupa mult timp incepe sa va dea lik-uri la poze sau diverse postari. Sa isi stearga contul si apoi sa creeze altul si sa va adauge iarasi la prieteni? Nu am cautat-o, nu am vorbit cu ea deloc. Nu i-am dat nici un fel de mesaje, likuri sau interactionat cu ea de nici un fel. S-a maritat si are un copil. S-a terminat foarte naspa. Mi-a tras clapa in cel mai urat mod cu putinta. S-a intors la fostul cu care s-a maritat si are un copil. Recunosc ca mi-au trecut ceva ganduri de razbunare dar am renuntat la ele. Nici macar nu vreau sa ii port ura pentru ca nu merita. Merita toata indiferenta mea. Ce naibii vrea de la mine? Ca de regretat nu cred ca ma regreta. Ce e in capul ei nu pot sa imi dau seama.

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Te regretă dacă încearcă să se bage în seamă indirect prin "like-uri". S-a măritat prea repede, nu a evaluat și dezavantajele/incompatibilitățile cu ăla. Probabil se ceartă des și încearcă să își demonstreze că încă este atractivă deși are un copil după ea. Nici un bărbat sănătos nu se încurcă cu una care are un copil după ea. Probabil te știa mai sensibil și vrea să îți de-a de știre că este disponibilă să vorbească cu tine.

| zăGhost a răspuns:

Nostalgia probabil. Poti sa o ignori in continuare. E prea complicat altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii place sa se joace cu tine.

| Jannah a răspuns:

Saracutul de tine, esti afectat de la o cerere de prietenie si de la un like... de unde sa stim noi ce vrea de la tine? crezi ca ii citesc eu gandurile, intreab-o pe ea...

| Teooo12 a răspuns:

Nu stiu frate poate vrea sa fie politicoasa cu tine sau ea crede ca ati ramas doar prieteni.

| Anusca94 a răspuns:

Buna, părerea mea este săi scrii să afli cum la ea, intreab-o cumde s-o adus aminte de tine, vorbește cu ea și mai departe o să înțelegi ce să faci. Baftă