| drogh a întrebat:

Ce răzbunare ai găsi pentru fosta-fostul prietenă-prieten pentru că te-a trădat?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu m-as razbuna, razbunarea este a oamenilor prosti si rai. Si razbunanadu-me as demonstra ca sunt un om josnic si ca mi-am meritat tradarea. prefer sa trec cu fruntea sus, sa demonstrez ca eu sunt un om bun care nu merita tradarea.

| LoveSleep a răspuns:

I-aș viola câinele și i-aș da foc la casă.

| AirănMeidăn a răspuns:

depinde ce fel de tradat
poate m-a tradat fiindca i-a zis vecinului ce carti aveam si l-a ajutat sa ma bata la carti
poate i-a spus profului de mate ca nu mi-a observat greseala aia si mi-a dat punctaj in plus
sau poate a spus politiei ca fac trafic de LSD
depinde foarte mult

| RareşTPUro a răspuns:

Aceasi moneda. Sau nu m-as razbuna cu nimic. As astepta sa pateasca la fel cu mi-a facut si ea, dar de la altcineva!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ăia de la Guns N' Roses au muzică de că*at"…neh, îmi place prea mult trupa asta, deci nu merită

| Snowal15lea a răspuns (pentru anonim_4396):

Megadeth! Megadeth!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Snowal15lea):

Phil Collins

| Snowal15lea a răspuns (pentru anonim_4396):

Black Jack laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Snowal15lea):

White 0.0
Pink
Blue
Căcăniu în dungi huehue

| Snowal15lea a răspuns (pentru anonim_4396):

Hot pink :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Snowal15lea):

Pink Floyd

| Snowal15lea a răspuns (pentru anonim_4396):

The dark side of the moonwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Snowal15lea):

XD

| Xpressurself a răspuns:

Nu-i teaba mea sa ma razbun. mai degraba as cauta sa gasesc o noua relatie. de obicei e bine sa ai un amant/a pe aproape.

| Snowal15lea a răspuns:

Lasa totul in plata Satanei.