| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce ati face daca persoana iubita ar crede ca il injurati si nu ar vrea sa vorbeasca cu voi broken heart?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As lasao impace pana iar trece prostia din cap.

| Cronki a răspuns:

E chiar asa de greu sa-ti ceri scuze, si sa clarifici situatia, dar fara minciuni ca nu tine. Daca lasi totul de la sine, e posibil sa prinda ura pe tine, deoarece poate sa creada ca nu'ti pasa de suferinta pe care i'ai produs'o!

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,pai nu prea am trecut prin asta, dar incearca sa ii explici cum sta treaba sau sa ii scrii un mesaj pe mess sau la tel si la fel sa ii explici... sper ca te-am ajutat

| empire112 a răspuns:

Cere-ti si tu scuze.