| AlexandruCiprian1993 a întrebat:

Am o problema cu iubita mea si vreau sa vorbesc cu cineva. Va rog cine vrea sa vorbeasca cu mine sunt disperat.

7 răspunsuri:
| shadowmaster12 a răspuns:

Pai daca ai 21de ani cum scrie in id-ul tau nu cred ca e ceva gresit, sigur ca era ingrijorata ca doar e mama de fata. incearca sa vorbesti cu prietena ta, sa iti ceri scuze chiar daca nu ai gresit cu nimic, o sa ii treaca

| andreiiutu a răspuns:

Ce problema ai?

| AlexandruCiprian1993 explică (pentru andreiiutu):

Pai m-a prins mama ei cu ea facand sex oral.

| andreiiutu a răspuns (pentru AlexandruCiprian1993):

Aaa. ai intrebat asta. pai problema cred ca este a ei nu a ta thinking

| AlexandruCiprian1993 explică (pentru andreiiutu):

Vorbim pe mess. u3123456789 id meu

| 112desert a răspuns:

Ce problema ai?

| CobraExtezy a răspuns:

Care e problema?