| serpico a întrebat:

Ce atrage cu adevarat o femeie: inteligenta si bunatatea sau tupeul macho si banii?

Răspuns Câştigător
| Grasutza a răspuns:

Fiecare femeie are alte cerinte de la un barbat, unele vor sa fie frumos, cu bani, cu masina, de minte nu chiar le intereseaza, iar alte femei se axeaza mai mult pe caracter, pe inteligenta, pe felu in care se comporta.In viata nu e totul numai imaginea, trebuie sa si gandestihappy. o zi bunabatting eyelashes

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Primele doua sigur. Cel putin euhappy

| Razvan a răspuns:

Primele douawinking

lolita
| lolita a răspuns:

Eu intotdeauna am preferat barbatii inteligenti genul macho vor sa comande intr-o relatie dar un barbat inteligent stie sa asculte o femeie si sa tina o conversatie.

| Dizzydizz a răspuns:

Pai cred ca in majoritatea cazurilor inteligenta
Insa pentru mine pe primul loc e bunatateasmug

| theodoraafi a răspuns:

Depinde de persoanalitatea fiecarei femei...

| daniDeeDee a răspuns:

Prima categorie.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Pe mine m-ar atrage inteligenta si bunatatea:X

| vinty a răspuns:

Depinde daca te iubeste o atrage clar inteligenta si bunatatea ta, s-au daca e stradala normal ca banii o atrag.

| Deea_4962 a răspuns:

Sincer.thinking toatebig grin

| catalinutz1288 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecarei femei, dar in general cred ca fiecare femeie si-ar dori in primul rand pe cineva pe care sa se poata baza si in care sa aiba incredere, iar apoi sa fie si amuzant, sa aiba putin tupeu, sa fie sarmant si sa dovedeasca ca este puternic, ca poate face fata provocarilor pe care viata i le dawinking big grin

| marinela_9969 a răspuns:

Inteligenţa, bunătatea, caracterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le putem cataloga pe toate la aceeasi categorie.Depinde de cea ce vrea fiecare.