| Muppet a întrebat:

Ce cadou aș putea să îi iau mătușii mele la nunta ei? Vreau să îi iau a doua zi la legătoare un cadou și nu am idee thinking Ceva să îi folosească prin casa mă gândeam.(scuze categoria puppy dog eyes)

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii foloeasca prin casa? Sau sa ii foloseasca in casnicie?
In casa nu stiu ca am numa 15 ani, dar in casnicie poti sa ii cumperi un set de lumanari parfumate, sau sticluta cu lichid din ala parfumat care incalzit parfumeaza.
Sau folositor ar mai fi o crema, dar mai maricica, daca gasesti pe baza de vanilie, sau miere si lapte, stii din astea inofensive. Sau de ex un gel de dus mai deosebit.