| breeze a întrebat:

In iulie sunt domnisoara de onoare la nunta matusii mele, dar nu am o idee. ce rochie as putea sa-mi iau?:-s

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Una neagra, care este potrivita pentru orice ocazie, din moment ce nu stiu deloc cum arati si ce exact te-ar avantaja.
Cu o rochie clasica, eleganta nu ai cum sa dai gres. Plus, o sa te simti confortabil si o sa fii foarte libera si relaxata.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti duce cu mama ta sa va uitati de rochii. eu iti propun ceva mulat de la bust pana la talie iar apoi mai umflat merge foarte bine mai ales daca esti slabutahappy sper ca ti-am fost de ajutor