| pepsylemon a întrebat:

Ce cadou as putea sa i iau prietenei mele de ziua indragostitilor, ceva mai special (original)da timi si mie idei plssshappy

7 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Inrameaza o poza cu voi doi love struck ar fi cel mai frumos cadou pentru eahappy

| pick1990 a răspuns:

O pernita cu poza voastra pe ea?
Incearca ceva personalizat :d

| Ancuta_2332 a răspuns:

Un vibrator? laughing

| FashionDiva a răspuns:

Ii poti face cel mai special si deosebit cadou: povestea voastra de dragoste publicata pe un site cu poze si chestii dragutze. Intra aici si vezi www.ne-iubim.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci u ceva o sa-i placa mai mult decat un buchet de trandafiri si o inimioara ia un lemn fa un medalion ceva vezi u sau initiala numelui ei da sa fie facut de tine... succes

| Smiiilee a răspuns:

Cred ca ii poti lua un lantisor sau o bratara, o bluzita sau un parfum, cel mai original un buchet de trandafiri si o chutie de ciocolata in forma de inimioara poti adauga o felicitare spunandu-i cat de mult o iubesti