| razvan168 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenei mele de ziua indragostitilor?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ceva făcut de tine handmade, origami, felicitare, chiar ai putea croșeta ceva big grin sunt multe tutoriale pe net de astfel de lucruri făcute homemade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci o gaura intr-o cutie bagi penisul pe gaura dar legi o funda pe penis pe urma sigilezi cutia la fel legi cu o funda si ii spui sa deschida fara sa ia de la tine cutia ca strica totul. (cadoul acesta numai daca relatia NU e prea avansata)

| RaspberryLover a răspuns:

Buna!
Daca ii plac bijuteriile, poti un inel cu pietre, un colier sau cercei.
Daca de mult isi dorea ceva nespus, fa aconomii si cumparai acel lucru.
Ofera-i o cina romantica in oras sau acasa.

SPER SA TE FI AJUTAT. MULTA BAFTA!

| Doddyy a răspuns:

Buna! un trandafir si un ursulet de plushappy
sper sa te ajutehappy